Juniorzy i trampkarze po raz ostatni u siebie.

• autor: lksglowienka, 2016-05-26 17:06

W sobotę 28 maja juniorzy i trampkarze naszego Klubu zagrają mecze 17. kolejki klasy "A" - grupy II, w których rywalami będą drużyny OKS Markiewicza Krosno.

więcej w rozwinięciu, fot. Marcin Pirga

Ostatnie mecze u siebie w tym sezonie zagrają nasi juniorzy i trampkarze, którzy podejmą zespoły OKS Markiewicza Krosno. Ze względu na małą odległość pomiędzy Głowienką i Krosnem, śmiało można określić sobotnie pojedynki jako derbowe. Nasze drużyny mają o co walczyć, gdyż na jesień zarówno juniorzy, jak i trampkarze swoje mecze przegrali (juniorzy 1-3, trampkarze 1-6). Czy uda się naszym zespołom zdobyć punkty i sprawić niespodzianki, pokonując wyżej notowanych rywali?

Przekonamy się w sobotę 28 maja na stadionie w Głowience. Mecze rozpoczną się o godz. 11:00 (juniorzy) i 13:00 (trampkarze). Zbiórki zawodników na godzinę przed meczami. Sędziować będą Rafał Jakieła i Konrad Rymarczyk.

Młodzicy swój mecz rozegrają w poniedziałek 30 maja z Guzikówką Krosno. Więcej informacji nt. tego meczu niebawem.