Ciężkie i ważne starcie seniorów.

• autor: lksglowienka, 2016-05-26 17:17

W niedzielne popołudnie (29.05) na stadionie w Głowience dojdzie do bardzo ważnego meczu naszych seniorów, którzy po raz drugi z rzędu zagrają u siebie, tym razem rywalem będzie zespół JKS Jasionów.

więcej w rozwinięciu, fot. Marcin Pirga

Niedzielny mecz naszej drużyny zapowiada się bardzo ciekawie, można zaryzykować stwierdzeniem, że jest to starcie "za 6 punktów", gdyż spotykają się na przeciwko sobie drużyny, które walczą o utrzymanie i przyszłoroczny byt w klasie "B". Rywalem naszego zespołu będzie JKS Jasionów. Drużyna ta zgromadziła jak na razie 27 punktów i zajmuje 10. miejsce w tabeli. W rundzie wiosennej gra nieco "w kratkę", jednak ostatnie dwa mecze wygrała pokonując Dwór Kombornia oraz Jasiołkę Świerzowa i przez ostatnią porażkę naszej drużyny (o której trzeba już zapomnieć) uciekła naszym już na 5 punktów. Tak więc nasi zawodnicy muszą podejść do tego meczu bardzo poważnie i zdobyć 3 punkty, tym bardziej, że w jesieni niedzielni rywale rozbili "naszych" aż 1-5, a jedyną bramkę zdobył Konrad Guzik z rzutu karnego. Liczymy na to, że nasza drużyna wygra to spotkanie i przybliży się do rywali w tabeli ligowej.

Spotkanie 22. kolejki klasy "B" rozpocznie się o godz. 15:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 14:10. Sędziować będą sędziowie z Krosna: Piotr Olbrycht, Dariusz Nowak i Gębuś. Gorąco zachęcamy wszystkich naszych kibiców do wspierania i kibicowania naszej drużynie w tym bardzo ważnym meczu.