Juniorzy triumfują na koniec, porażki trampkarzy i...

• autor: lksglowienka, 2016-06-04 16:11
Juniorzy triumfują na koniec, porażki trampkarzy i młodzików.

W piątek i sobotę (3-4.06) nasze zespoły młodzieżowe rozegrały kolejne swoje ligowe spotkania. Młodzicy podejmowali LKS Skołyszyn, natomiast juniorzy i trampkarze mierzyli się w Świerzowej.

więcej w rozwinięciu, fot. archiwum Klubu

W piątkowym meczu 17. kolejki klasy młodzików, nasz najmłodszy zespół po ambitnej walce uległ LKS-owi Skołyszyn 3-5. Bramki strzelali dla naszego zespołu: Damian Dobosz 2x i Jakub Stasik.

W sobotę juniorzy i trampkarze rozegrali swoje ostatnie spotkania w sezonie 2015/16. Starsza drużyna pokonała na wyjeździe Jasiołkę Świerzowa 2-1. Do przerwy po golu Damiana Liwosza nasz zespół prowadził 1-0, kilka minut po przerwie gospodarze wyrównali. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 72 minucie po błędzie defensywy gospodarzy Kacper Guzik, który przy oddawaniu strzału na bramkę, został sfaulowany i nieszczęśliwie upadł na lewą rękę. Jeśli będzie wiadomo co i jak ze zdrowiem Kacpra, poinformujemy na stronie. W imieniu zawodników i trenera życzymy Kacprowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Skład naszej drużyny:
Urbanek - Rudny, Pilat, Winnicki, Płoucha - Kucza, D. Guzik, K. Guzik (73 J. Zajdel), Urbański, Węgrzyn (46 Niziołek) - Liwosz (46 Samborowski-Zajdel)

Trampkarze do Świerzowej pojechali w bardzo osłabionym składzie i ulegli wyżej notowanemu rywalowi 2-9 (1-3). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Szymon Guzik i Ewelina Guzik.

Lajdanowicz - Arendarczyk, Buczek, Kopacz, T. Zajdel - P. Guzik (40 zszedł), Krystian Szydło, Pikul, S. Guzik, E. Guzik - Konrad Szydło (60 zszedł)

Sędziowali Rafał Jakieła, Grzegorz Gądela.