Godnie zakończyć sezon.

• autor: lksglowienka, 2016-06-16 15:55

Na zakończenie piłkarskiego sezonu 2015/16, nasi seniorzy udadzą się w najbliższą niedzielę 19 czerwca do Wesołej, gdzie zmierzą się z drużyną miejscowego LKS-u.

Może się wydawać, że jeszcze nie tak dawno runda wiosenna się dopiero rozpoczęła, a sezon piłkarski 2015/16 już dobiega powoli końca. W ostatniej kolejce nasi zawodnicy zagrają wyjazdowe spotkanie z 3. drużyną ligowej tabeli - LKS Wesoła. Nasz niedzielny rywal po rewelacyjnej rundzie jesiennej, długo liderował w rozgrywkach, natomiast na wiosnę już nieco spuścił z tonu, choć do poprzedniej kolejki wciąż liczył się w walce o awans. Jednak piłkarze z Wesołej zanotowali porażkę z Dworem Kombornia 0-1. Nasza drużyna w jesieni uległa u siebie piłkarzom z Wesołej 1-5 (bramka dla naszego zespołu: Tomasz Wilk), miejmy nadzieję, że tym razem to nasz zespół okaże się zwycięski i godnie zakończy sezon, choć nieudany, bo mimo niezłej postawy w rundzie rewanżowej, nie ma już większych szans na utrzymanie.

Mecz 26. kolejki rozpocznie się o godz. 16:30 na stadionie w Wesołej. Wyjazd został zaplanowany o godz. 15:00 z rynku w Głowience. Zbiórka 15 minut przed wyjazdem. Spotkanie poprowadzą krośnieńscy sędziowie: Przemysław Gancarz, Bartosz Belczyk i Patryk Fic.