Znamy terminarz seniorów (aktualizacja).

• autor: lksglowienka, 2016-07-20 15:39

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie opublikował terminarz rozgrywek o mistrzostwo klasy "C" - grupy III seniorów w sezonie 2016/17. Na inaguruację nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Grodziskiem Wietrzno.

więcej w rozwinięciu, fot. Marcin Pirga

Sezon 2016/17 rozpocznie się w niedzielę 14 sierpnia. Na inaugurację nasza drużyna uda się do Wietrzna, gdzie zmierzy się z tamtejszym Grodziskiem. W drugiej kolejce dojdzie na stadionie w Głowience do derbowego pojedynku z Tornado Wrocanka. W rozgrywkach wystąpi 11 drużyn, w związku z tym każdy zespół będzie pauzować, a na naszą drużynę pauza przypadła w 4. kolejce (4 września). Koniec rundy jesiennej przewidziano na 23 października. Wtedy to nasi zawodnicy podejmą Nafciarza Bóbrka. Jako gospodarz swoje mecze rozegramy o godz. 15:00 (2 mecze) i 14:30 (3 mecze). Pełny terminarz jest już dostępny na naszej stronie w zakładce Seniorzy -> Terminarz.