dzisiaj: 192, wczoraj: 1013
ogółem: 2 917 384

Porażka w pierwszym sparingu.

• autor: lksglowienka, 2016-07-24 17:02

Pierwszy mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym naszych seniorów, zakończył się porażką na wyjeździe z LKS Brzezówka 3-1 (2-0). Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Michał Guzik.

więcej w rozwinięciu

Nie powiodło się naszej drużynie w pierwszym letnim sparingu, przegrywając w Brzezówce z miejscowym LKS-em. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy Michał Guzik zdobył kontaktową bramkę, po podaniu Norberta Mazura. W 65 minucie miejscowi zdobyli jeszcze trzecią bramkę i ostatecznie wygrali.

Skład naszej drużyny:
Ł. Frydrych - Kozłowski, Kucza, Kacper Guzik, Konrad Guzik - Wilk, Wiśniewski, J. Guzik, Florczak - Zajdel, M. Guzik oraz Borek, Kubit, Pelc, Mazur

Najbliższy trening seniorów - wtorek 26 lipca o godz. 19:30 na stadionie w Głowience. Niewykluczone, że w piątek 29 lipca rozegramy sparing z drużyną z okolicy, natomiast w niedzielę 31 lipca drużyna zagra w Turnieju o Puchar Starosty Krośnieńskiego.