Znamy grupy Turnieju o Puchar Starosty.

• autor: lksglowienka, 2016-07-26 17:21

W dniu dzisiejszym poznaliśmy grupy Turnieju o Puchar Starosty Krośnieńskiego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 31 lipca w Korczynie. Nasza drużyna trafiła do grupy A.

Rywalami naszego zespołu w fazie grupowej będą Orzeł Pustyny (beniaminek klasy "B" - grupy II) oraz LKS Moderówka (klasa "A" - grupa II). Pozostałe grupy tworzą: Jasiołka Jaśliska, Zamczysko Odrzykoń, Tęcza Zręcin (grupa B) oraz Kotwica Korczyna, Karpaty Klimkówka, Iwełka Iwla (grupa C). Zwycięzcy grup będą mierzyć się w tzw. grupie finałowej, gdzie rozegrają mecz systemem każdy z każdym. Turniej rozpocznie się o godz. 9:00 i będzie rozgrywany na dwóch stadionach w Korczynie: klubowym miejscowej Kotwicy oraz przy Zespole Szkół. Więcej informacji nt. turnieju podamy niebawem.