Puchar Starosty w Korczynie.

• autor: lksglowienka, 2016-07-27 17:22

Jak już informowaliśmy, nasza drużyna seniorów w najbliższą niedzielę 31 lipca weźmie udział w XVIII Powiatowym Turnieju o Puchar Starosty Krośnieńskiego, który zostanie rozegrany na stadionach w Korczynie. Zawody rozpoczną się od godz. 9:00.

więcej w rozwinięciu, fot. Marcin Pirga

Nasza drużyna w losowaniu trafiła do grupy A, w której rywalami będą Orzeł Pustyny i LKS Moderówka. Pierwszy mecz rozegramy o godz. 10:15 z drużyną z Pustyn, beniaminkiem klasy "B". Kolejne spotkanie naszej drużyny rozpocznie się o godz. 11:35 z LKS Moderówka. Obydwa mecze zostaną rozegrane na stadionie przy Zespole Szkół przy ul. Fredry. Do finałów awansuje zwycięzca grupy. W przypadku awansu naszego zespołu, zagramy jeszcze dwa mecze. Pierwszy z nich o godz. 12:45 ze zwycięzcą grupy C (Kotwica Korczyna, Karpaty Klimkówka, Iwełka Iwla), a następny o godz. 13:35 ze zwycięzcą grupy B (Jasiołka Jaśliska, Zamczysko Odrzykoń, Tęcza Zręcin). Mecze grupy finałowej zostaną rozegrane na stadionie Kotwicy. Zakończenie turnieju zaplanowano na godz. 15:00.

O wyjeździe zawodników na Turniej poinformujemy w oddzielnym newsie. Regulamin i cały Terminarz Turnieju można znaleźć na stronie powiat.krosno.pl