Ruszamy!!! Wyjazd do Wietrzna na inaugurację.

• autor: lksglowienka, 2016-08-11 21:28

Zaczynamy sezon 2016/17!!! W pierwszej kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "C" - gr. III, nasza drużyna seniorów zagra na wyjeździe z Grodziskiem Wietrzno.

Wielu sympatyków naszego klubu zapewne nie może się doczekać startu nowego sezonu, który rusza w najbliższą niedzielę. Mimo, że drużyna spadła po raz pierwszy w historii klubu do klasy "C", to naszych kibiców mocno będzie interesowało to, jak zawodnicy LKS-u mierzą się w najniższej klasie rozgrywkowej i wspierać ich w grze o najwyższe cele. W inauguracyjnym spotkaniu nasza drużyna uda się do Wietrzna, gdzie ich rywalem będzie miejscowe Grodzisko. Co możemy napisać o tej drużynie? W zasadzie to nic wiele, gdyż będziemy z nimi grać dopiero po raz pierwszy w historii. Klub został założony w 2007 roku, a rok później przystąpił do rozgrywek ligowych. Jak na razie, drużyna Grodziska przez cały czas gra w klasie "C", a w poprzednim sezonie zajęła 8. pozycję w tabeli. Jednak nasi najbliżsi rywale będą przed własną publicznością dobrze rozpocząć sezon i tanio skóry naszym zawodnikom nie sprzedadzą.

Spotkanie 1. kolejki klasy "C" - grupy III pomiędzy Grodziskiem Wietrzno a LKS Głowienką zostanie rozegrane w niedzielę 14 sierpnia o godz. 13:00 na stadionie w Wietrznie. Wyjazd na mecz został zaplanowany o godz. 12:00 z rynku w Głowience. Sędziować będą: Tyrcha, T. Smoleń. Gorąco zapraszamy naszych kibiców do wspierania naszej drużyny!!!

Pozostałe pary 1. kolejki:
KS Szczepańcowa - Nurt Potok (Jakieła, Cysarz, Kar. Rymarczyk) - godz. 11:00
Orlew Suchodół - Rotar Węglówka (J. Majewski, K. Majewski) - godz. 13:00 przy ul. Bursaki w Krośnie
Nafciarz Bóbrka - Florian Rymanów Zdrój (Tom. Wierdak, Blicharczyk) - godz. 13:00
Tornado Wrocanka - Błękitni Żeglce (Witkoś, Węgrzyniak)
Beskid Równe - Iskra Wróblik Szlachecki (Belczyk, Kopacz, L. Szelc) - godz. 15:00