Trzej nowi zawodnicy w LKS-ie.

• autor: lksglowienka, 2016-08-20 16:18

Tomasz Weber (na zdjęciu powyżej w niebieskiej koszulce) w poprzednim sezonie bronił barw Jasiołki Jaśliska. Teraz będzie grać w drużynie LKS-u Głowienka.

Trzech zawodników wzmocniło drużynę seniorów LKS Głowienka przed nowym sezonem: Krzysztof Janocha, Bartosz Tęczar i Tomasz Weber.

więcej w rozwinięciu, fot. Bogusław Szczurek

Cała trójka w ubiegłym sezonie grała w Jasiołce Jaśliska, z którą to awansowali do klasy "A". Krzysztof Janocha występował na pozycji środkowego obrońcy i prawdopodobnie w naszej drużynie też będzie grać na środku defensywy. Bartosz Tęczar w meczach sparingowych był sprawdzany na boku pomocy, natomiast Tomasz Weber jest napastnikiem. W poprzednim sezonie dla drużyny z Jaślisk zdobył 15 bramek. Mamy nadzieję, że nowo pozyskani zawodnicy okażą się sporym wzmocnieniem i pomogą naszej drużynie w walce o najwyższe cele. Witamy w naszej drużynie i życzymy powodzenia!!!