dzisiaj: 2246, wczoraj: 1013
ogółem: 2 919 438

Dominacja w derbach.

• autor: lksglowienka, 2016-08-21 18:09

W dzisiejszym meczu derbowym, rozgrywanym w ramach 2. kolejki klasy "C" - grupy III, nasza drużyna rozgromiła Tornado Wrocanka 9-0 (6-0).

więcej w rozwinięciu, fot. Bogusław Szczurek

Lepszej inauguracji sezonu nie mogli sobie wymarzyć zawodnicy i sympatycy naszej drużyny, która wysoko pokonała drużynę z Wrocanki. Derbowy mecz przebiegał wyraźnie pod dyktando gospodarzy, którzy w 8 minucie objęli prowadzenie. Po wrzutce z prawej strony Michała Guzika, Jakub Hejnar strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza. Następne dwie bramki zdobył Patryk Kucza, który wykorzystał fatalne błędy defensywy gości. Autorem czwartej bramki okazał się w 28 minucie Michał Guzik, a chwilę później Piotr Guzik po rajdzie niemal przez całe boisko, pokonał bramkarza w sytuacji "sam na sam". Tuż przed przerwą kolejną bramkę zdobył Michał Guzik. W drugiej połowie nasza drużyna już grała nieco spokojniej i dobiła rywala jeszcze trzema bramkami. Najpierw w 58 minucie Jakub Hejnar zdobył bramkę po strzale z kilku metrów, a dwadzieścia minut później wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Krystian Zajdel, po indywidualnej akcji minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. W końcówce meczu Jakub Hejnar zdobył jeszcze jedną bramkę, również po indywidualnej akcji i tym samym skompletował hat-tricka. Wynik mógłbyć jeszcze wyższy, jednak nie udało się wykorzystać kilku dogodnych okazji. Goście w 65 minucie mieli rzut karny, jednak piłka po strzale zawodnika gości trafiła w poprzeczkę.