Starcie spadkowiczów.

• autor: lksglowienka, 2016-08-25 17:55

W trzeciej kolejce o mistrzostwo klasy "C" - grupy III, nasi seniorzy zagrają na wyjeździe z innym spadkowiczem, drużyną Błękitnych Żeglce.

Nasi seniorzy rozpoczęli sezon bardzo dobrze, pokonując na inaugurację Tornado Wrocanka 9-0. W drugim meczu tego sezonu nasi zawodnicy zagrają na wyjeździe z Błękitnymi Żeglce. Dojdzie zatem do pojedynku pomiędzy spadkowiczami z klasy "B", gdyż obydwie drużyny w poprzednim sezonie mierzyły się w jednej lidze. Dwukrotnie lepsza, choć w małych rozmiarach okazała się nasza drużyna, która zarówno w jesieni, jak i na wiosnę wygrała 2-1. Zapewne drużyna Błękitnych będzie chciała się postawić naszym zawodnikom za te dwie porażki z ubiegłego sezonu i udowodnić, że były one tylko dowodem słabszej dyspozycji z tamtych spotkań. Niedzielny rywal rozpoczął sezon od dwóch wyjazdowych remisów: z Wrocanką 1-1 i Wróblikiem Szlacheckim 2-2. Kto okaże się lepszy w meczu pomiędzy spadkowiczami z wyższej klasy rozgrywkowej?

Przekonamy się w niedzielę 28 sierpnia o godz. 13:00 na stadionie w Żeglcach. Wyjazd zawodników o godz. 12:10 z rynku w Głowience. Zbiórka 10 minut przed wyjazdem. Spotkanie poprowadzą: Jan Dykas i Wiesław Tyrcha z Jasła. Gorąco zapraszamy wszystkich naszych kibiców!!!

Pozostałe mecze 3. kolejki klasy "C" - gr. III seniorów:
KS Szczepańcowa - Iskra Wróblik Szlachecki (Kochański, Pitak, Zima)
Orlew Suchodół - Beskid Równe (Witkoś, Daw. Szczepanik) - przy ul. Bursaki w Krośnie
Nafciarz Bóbrka - Nurt Potok (Dziekan, Suski)
Tornado Wrocanka - Florian Rymanów Zdrój (J. Majewski, K. Majewski)
pauzuje Rotar Węglówka