statystyki szczegółowe

Aktualności

Drużyny juniorskie bez punktów w Odrzykoniu.

• autor: lksglowienka, 2016-08-27 16:10

W dzisiejszych spotkaniach rozpoczynających sezon 2016/17 w rozgrywkach klasy "A" - grupy II juniorów starszych i młodszych, naszym zespołom nie udało się zdobyć punktów w wyjazdowych meczach w Odrzykoniu.

więcej w rozwinięciu

W meczu juniorów starszych, do przerwy prowadzili gospodarze 1-0, zdobywając bramkę zaraz na początku spotkania, po nieporozumieniu obrońców i bramkarza. Jednak nasza drużyna mogła spokojnie doprowadzić do wyrównania, jednak piłka po strzałach z głowy Węgrzyna i Płouchy minimalnie przeszła obok bramki. Drugą połowę lepiej rozpoczęli miejscowi, którzy w 50 minucie podwyższyli rezultat. Kontaktowego gola dla naszej drużyny zdobył pięć minut później Kacper Guzik, jednak do głosu zaczęli ponownie dochodzić miejscowi, którzy w przeciągu 15 minut zdobyli trzy bramki. Kolejne dwa trafienia dla naszej drużyny zaliczył jeszcze Krystian Zajdel, jedno po indywidualnej akcji, a drugie z rzutu karnego. Ostatecznie drużyna Zamczyska trafiła do siatki jeszcze raz i wygrała 6-3.

Skład naszej drużyny:
Rechziegel - Rudny, Półchłopek (77 Liwosz), Płoucha (73 Urbański), Winnicki - Jastrzębski (46 K. Guzik), Węgrzyn, Zima, Kucza (79 P. Guzik), D. Guzik (58 Samborowski-Zajdel) - Zajdel

Gospodarze wygrali również w spotkaniu juniorów młodszych, mając w pierwszej połowie zdecydowaną przewagę i do szatni schodzili z wynikiem 4-0. W drugiej połowie gra nieco się wyrównała, a obydwie drużyny zdobyły po dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 6-2 na korzyść drużyny z Odrzykonia. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Ewelina Guzik w 55 minucie po indywidualnej akcji oraz Dawid Wilk w 63 minucie po składnej akcji całej linii ofensywnej.

Nowak - Arendarczyk, J. Pikul, T. Zajdel (41 Lajdanowicz), Buczek - Niziołek, K. Pikul, Wilk, Kopacz (60 Furtek) - E. Guzik, S. Guzik (41 Zygmunt)

Sędziowali Piotr Prajsnar i Krzysztof Łuksa.

Kolejne spotkania juniorów starszych i młodszych w następną sobotę 3 września u siebie z Wisłokiem Krościenko Wyżne.