statystyki szczegółowe

Aktualności

Drugi mecz, drugie zwycięstwo.

• autor: lksglowienka, 2016-08-29 16:56

Seniorzy LKS-u Głowienka odnieśli drugie zwycięstwo w drugim spotkaniu w sezonie 2016/17, pokonując na wyjeździe Błękitnych Żeglce 2-0 (2-0)

więcej w rozwinięciu

Najniższy wymiar kary. Tak można krótko podsumować niedzielne spotkanie naszej drużyny, która pewnie pokonała innego spadkowicza z klasy "B", drużynę Błękitnych Żeglce. Obydwie bramki dla naszego zespołu padły w pierwszej połowie. Pierwszą zdobył w 35 minucie Jakub Hejnar, wykorzystując rzut karny, podyktowany za faul na Patryku Kuczy. Tuż przed końcem pierwszej części drugą bramkę zdobył Michał Guzik, który po składnej akcji linii ofensywnej, znalazł się przed bramkarzem gospodarzy i płaskim strzałem z kilku metrów nie dał mu żadnych szans. Miejscowi tylko raz poważniej zagrozili Jakubowi Urbankowi, kiedy to jeden z zawodników gospodarzy uderzył zza pola karnego, jednak nasz bramkarz spisał się bez zarzutu, wybijając piłkę poza boisko. Po przerwie nasi zawodnicy nadal mieli przewagę, jednak mimo kilku dogodnych okazji, nie potrafili jej udokumentować kolejnymi bramkami. Dobry układ wyników w 3. kolejce spowodował, że nasza drużyna objęła fotel lidera rozgrywek. Gratulujemy zwycięstwa!!! Oby tak dalej!!!