Juniorzy starsi z Lubatową, młodsi pauzują.

• autor: lksglowienka, 2016-09-15 15:55

W najbliższą sobotę 17 września swoje spotkanie ligowe rozegrają tylko juniorzy starsi, którzy w meczu 4. kolejki klasy "A" - gr. II podejmą drużynę LKS Lubatowa. Juniorzy młodsi będą mogli w weekend odpocząć, podobnie jak i młodzicy.

W dniu dzisiejszym OZPN w Krośnie opublikował w swoim komunikacie, że drużyna juniorów młodszych LKS Lubatowa została wycofana z rozgrywek klasy "A" za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

Z racji tego, że w najbliższej kolejce nasze drużyny juniorskie miały mierzyć się z drużynami z Lubatowej, swój mecz rozegrają tylko juniorzy starsi. W ostatnim meczu, nasza starsza juniorska drużyna wysoko rozgromiła na wyjeździe Szczepańcową 11:0. W sobotę podopieczni Mateusza Gumiennego będą chcieli zapewne wygrać trzeci mecz z rzędu i wskoczyć na pierwszą pozycję w tabeli, gdyż aktualny lider, drużyna Burzy Rogi w najbliższej kolejce będzie pauzować. Sobotni rywal naszych zawodników, drużyna Lubatowej po dwóch porażkach na początku sezonu, w ostatnim meczu pewnie pokonała Lubatówkę i będzie się chciała postarać o kolejny komplet punktów.

Do naszych zawodników apelujemy, aby nie zlekceważyli rywala i podeszli do meczu poważnie, a wszystkich kibiców zapraszamy w najbliższą sobotę 17 września na godz. 11:00 na stadion w Głowience. Przedmeczowa zbiórka zawodników o godz. 10:00. Sędziować będzie Sławomir Kiełtyka.

W najbliższy piątek swojego meczu nie rozegrają również młodzicy, którzy mieli mierzyć się w Pustynach z drużyną miejscowego Orła. Na prośbę klubu z Pustyn mecz został przełożony na wtorek 20 września na godz. 16:30.