dzisiaj: 422, wczoraj: 1013
ogółem: 2 917 614

Grad bramek w Węglówce.

• autor: lksglowienka, 2016-09-18 18:31

Wysokim zwycięstwem 6:3 (4:2) zakończył się mecz naszej drużyny seniorów, która wysoko pokonała na wyjeździe Rotar Węglówka.

więcej w rozwinięciu

Sporo emocji towarzyszyło niedzielnemu spotkaniu 6. kolejki klasy "C" - gr. III seniorów, w którym lider rozgrywek, drużyna Rotaru Węglówka podejmowała naszą drużynę. Już w 2 minucie meczu gospodarze objęli prowadzenie po bramce z rzutu karnego, podyktowanego za dotknięcie piłki ręką przez jednego z naszych obrońców. Minęło kilka minut i już mieliśmy wyrównanie. Michał Guzik pewnie wykorzystał jedenastkę, również podyktowaną za zagranie ręką przez obrońcę Rotaru. Napastnik Głowienki jeszcze trzykrotnie w tej części meczu trafiał do bramki miejscowych. W 11 minucie trafił z kilku metrów, dobijając piłkę po interwencji bramkarza, a cztery minuty później wykorzystał fatalny błąd defensywy i wpakował piłkę do pustej bramki. Czwartą bramkę zdobył w 30 minucie pewnie pokonując bramkarza gospodarzy. W końcówce miejscowi zdobyli drugą bramkę w meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, napastnik Rotaru strzałem głową pokonał bramkarza. W drugiej połowie bramki padły w ostatnim kwadransie. W 75 minucie Michał Guzik, zagrał do Kacpra Guzika, a ten strzałem w krótki róg zdobył piątą bramkę dla Głowienki w meczu. Pięć minut później znowu dał o sobie znać Michał Guzik, który dostał podanie z prawej strony od Mirosława Pelca i w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od golkipera Rotaru. W 88 minucie gospodarze strzelili po raz trzeci. Rozegrali krótko rzut wolny i napastnik miejscowych w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza. W końcówce spotkania było bardzo nerwowo na boisku, głównie ze strony gospodarzy. W 90 minucie czerwoną kartkę otrzymał kapitan miejscowych, który w polu karnym popchnął jednego z naszego zawodników. W trakcie meczu groźnej kontuzji doznał powracający po dłuższej nieobecności Radosław Frydrych. W 77 minucie podczas walki o górną piłkę, został trafiony łokciem w głowę przez rywala i z dosyć dużą raną na głowie musiał opuścić boisko. Zawodnicy, Zarząd i Kibice naszego Klubu życzą szybkiego powrotu do zdrowia.