Do Równego po zwycięstwo.

• autor: lksglowienka, 2016-09-30 09:18

W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań 8. kolejki klasy "C" - gr. III seniorów, która zostanie rozegrana w najbliższą niedzielę (2.10), nasza drużyna zagra na wyjeździe z Beskidem Równe.

Ciężki wyjazd na trudny teren czeka w najbliższą niedzielę naszych seniorów. Po ostatnim remisie z Nurtem Potok, który przyjęto ze sporym niedosytem, nasz zespół uda się do Równego. Miejscowy Beskid przewodził ligowej stawce do ostatniej kolejki, w której przegrał niespodziewanie na wyjeździe z Błękitnymi Żeglce. Nasza drużyna, aby wygrać niedzielne spotkanie, musi zagrać o wiele lepiej niż miało to miejsce w ostatnim, wcześniej wspomnianym meczu z Potokiem. Żeby myśleć o zajęciu miejsca premiowanego awansem po pierwszej rundzie, nie można teraz już tracić punktów, tylko wygrywać. Niedzielny rywal zgromadził do tej pory tyle samo oczek co nasza drużyna, a przy dobrym układzie wyników, kto wygra w niedzielę może wskoczyć nawet na pozycję lidera. Czy uda się naszym zawodnikom zrehabilitować za słabą postawę w ostatnim meczu i zdobyć komplet punktów w wyjazdowym meczu?

Przekonamy się w najbliższą niedzielę 2 października o godz. 14:30 na stadionie w Równem. Wyjazd został wstępnie zaplanowany na godz. 13:30 z rynku w Głowience. Zbiórka zawodników 15 minut przed wyjazdem. Sędziować będą panowie z Brzozowa: Stanisław Rajchel, Mariusz Grela i Lucjan Śmietana.