Juniorzy jadą do Lubatówki.

• autor: lksglowienka, 2016-10-06 15:31

W najbliższą sobotę (8.10) ostatnie w rundzie jesiennej mecze na wyjeździe rozegrają nasze drużyny juniorskie, w których rywalami będą zespoły LKS Lubatówka.

W ostatnich dwóch meczach nasi juniorzy starsi zanotowali dwa remisy. W tą sobotę rywalem będzie drużyna z Lubatówki, która zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Liczymy, że nasza drużyna potraktuje rywala z szacunkiem i zdobędzie na wyjeździe 3 punkty, które patrząc na sytuację w tabeli powinny być obowiązkiem. Trudniejsze zadanie czeka juniorów młodszych. Sobotni rywal zgromadził do tej pory tyle samo oczek, co nasz zespół, jednak ma jedno spotkanie rozegrane mniej. Tak więc mamy nadzieję, że młodszy zespół również wygra i dopisze do swojego dorobku kolejny komplet punktów.

Czy nasze zespoły wygrają w swoich ostatnich meczach na wyjeździe w tej rundzie? Przekonamy się w sobotę 8 października na stadionie w Lubatówce. Mecze rozpoczną się tradycyjnie: 11:00 (jun. starsi) i 13:00 (jun. młodsi). Wyjazd na mecz o godz. 10:00 z rynku w Głowience. Zbiórka 15 minut przed wyjazdem. Sędziować będą: Grzegorz Gądela i Radosław Kuszaj.