Czas na derby i przełamanie się.

• autor: lksglowienka, 2016-10-06 16:01

Bardzo ciekawie zapowiada się niedzielne (9.10) spotkanie naszej drużyny seniorów, która podejmie w derbowym spotkaniu 9. kolejki kl. "C" - gr. III zespół KS Szczepańcowa.

więcej w rozwinięciu

Nasi seniorzy w ostatnim meczu przegrali w Równem, z zespołem miejscowego Beskidu 1-3 i już od dwóch kolejek są bez zwycięstwa, przez co spadli na 6. pozycję w ligowej tabeli. Można więc śmiało zaryzykować stwierdzenie, że nasza drużyna jest w małym "dołku" i należy przerwać tę złą passę. Okazja do tego już w najbliższą niedzielę. Na naszym stadionie dojdzie do spotkania derbowego pomiędzy drużynami z miejscowości graniczących ze sobą. Rywalem będzie drużyna KS Szczepańcowa. Co ciekawe, obydwie drużyny po raz pierwszy w historii zagrają przeciwko sobie w rozgrywkach ligowych. Wcześniej kilkakrotnie mierzyły się w meczach sparingowych. Niedzielny rywal w ostatniej kolejce uległ niespodziewanie u siebie Błękitnym Żeglce 2-3 i piłkarze ze Szczepańcowej będą również chcieli zmazać plamę po nieudanym dla nich meczu.

Czy nasza drużyna przerwie złą passę i sięgnie po komplet punktów? Przekonamy się w niedzielę 9 października o godz. 14:30 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o 13:30 na stadionie. Sędziować będą: Jan Majewski, Sławomir Rak i Daniel Aleksander (Jasło).