dzisiaj: 37, wczoraj: 1013
ogółem: 2 917 229

Juniorzy powalczyli i wygrali.

• autor: lksglowienka, 2016-10-08 17:37

Nasze drużyny juniorskie rozegrały dzisiaj (8.10) kolejne mecze ligowe. Zarówno juniorzy starsi, jak i młodsi wygrali swoje wyjazdowe spotkania w Lubatówce.

więcej w rozwinięciu

Juniorzy starsi mierzyli się z ostatnią drużyną w tabeli, która nie zgromadziła dotychczas choćby jednego punktu. Nasza drużyna wygrała 4-3, choć trzeba przyznać, że trochę się musiała napracować na zwycięstwo. Do przerwy po golu Kacpra Guzika nasza drużyna prowadziła 1-0. Tuż po przerwie podwyższył Krystian Zajdel, zdobywając bramkę z rzutu karnego. Jednak kilka minut później było już 2-2. Nasi zawodnicy wzięli się za robotę i 10 minut później prowadzili 4-2. Bramki zdobyli Michał Węgrzyn i ponownie Kacper Guzik. W ostatniej minucie gospodarze zdobyli trzecią bramkę, jednak na wyrównanie nie mieli już czasu i nasza drużyna wyjechała z Lubatówki z kompletem punktów.

Skład naszej drużyny:
Pilat - Rudny, Winnicki, Płoucha, J. Zajdel - Jastrzębski (46 Samborowski-Zajdel), Węgrzyn, Rechziegel (55 K. Zajdel), Urbański, Półchłopek (70 Liwosz) - Guzik

Przed meczem starcie juniorów młodszych pomiędzy naszą drużyną a zespołem z Lubatówki zapowiadało się ciekawie, gdyż obydwie drużyny dotychczas zgromadziły tyle samo punktów. Zwycięsko wyszła nasza drużyna, która wygrała 1-0 (0-0), a jedyną bramkę zaraz na początku drugiej połowy zdobył Jakub Wiszniewski, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kamila Kuczy.

K. Wiszniewski - J. Wiszniewski, Arendarczyk, Kopacz (65 S. Guzik), Buczek (72 T. Zajdel) - Wilk (50 Szydło), Niziołek, D. Guzik, Kucza, E. Guzik (65 Zygmunt) - Pikul

Sędziowali Grzegorz Gądela, Radosław Kuszaj.