dzisiaj: 644, wczoraj: 707
ogółem: 2 911 770

Porażka w derbach. Kryzys trwa dalej.

• autor: lksglowienka, 2016-10-09 18:37

Porażką naszej drużyny seniorów 1-3 (1-3) zakończyło się dzisiejsze (9.10) spotkanie derbowe, w którym rywalem była drużyna KS Szczepańcowa.

więcej w rozwinięciu

Nie takiej postawy spodziewano się po naszej drużynie, która uległa w derbowym meczu Szczepańcowej. Przyjezdni już po 15 minutach prowadzili 0-2. Obydwie bramki zdobył były zawodnik naszego Klubu Tomasz Malik, wykorzystując fatalną postawę naszej defensywy i bramkarza. Naszych dobił w 30 minucie inny z naszych byłych zawodników Mateusz Kustroń, który strzałem z bliskiej odległości nie dał szans Urbankowi. W 40 minucie nasza drużyna zdobyła honorową jak się później okazało bramkę. Jakub Hejnar uderzył mocno z 25 metrów w kierunku bramki, piłka odbiła się od poprzeczki, dobiegł do niej Tomasz Weber i skierował ją głową do pustej bramki. Od 42 minuty goście grali w dziesiątkę, bowiem obrońca KS-u sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Tomasza Webera i otrzymał czerwoną kartkę. W drugiej połowie nasza drużyna mimo przewagi zarówno liczebnej, jak i tej na boisku nie potrafiła dogonić wyniku i przegrywa po raz kolejny w fatalnym stylu. Kryzys trwa nadal.

Skład naszej drużyny:
Urbanek - P. Guzik, Janocha, K. Guzik, Kucza (80 Borek) - Wilk, Hejnar, Zajdel (46 Tęczar), Florczak (70 Lenik) - M. Guzik, Weber (82 Pelc)

Sędziowali Daniel Aleksander, Sławomir Rak, Jan Majewski (Jasło). Żółte kartki: Kucza, Hejnar..