Juniorzy z OKS Markiewicza u siebie.

• autor: lksglowienka, 2016-10-20 18:31

W sobotę 22 października na naszym stadionie odbędą się dwa mecze, rozgrywane w ramach 9. kolejki klasy A - gr. II juniorów starszych i młodszych.

Nasze zespoły juniorskie w ostatniej kolejce rundy jesiennej gościć będą OKS Markiewicza Krosno. Sobotni rywale w kategorii juniora starszego to aktualni liderzy rozgrywek. Nasza drużyna po ostatniej pauzie spadła na 4. miejsce w tabeli i będzie chciała w sobotę wygrać, tak aby przystąpić do rundy rewanżowej z miejsca na podium. Natomiast mecz juniorów młodszych to starcie trzeciej z drugą drużyną rozgrywek w tej kategorii. Czy naszym juniorskim drużynom uda się pokonać wyżej notowanych rywali.

Mecze rozpoczną się tradycyjnie o godz. 11:00 (juniorzy starsi) i o 13:00 (juniorzy młodsi) na stadionie w Głowience. Zbiórki zawodników na godzinę przed rozpoczęciem meczów. Sędziować będą: Maciej Solecki i Wiesław Pyzia.