dzisiaj: 639, wczoraj: 707
ogółem: 2 911 765

Komplet punktów młodzieżowców.

• autor: lksglowienka, 2016-10-23 20:15

W sobotę 22 października nasze drużyny juniorskie rozgrywały swoje ostatnie mecze w rundzie jesiennej sezonu 2016/17, podejmując drużyny OKS Markiewicza Krosno.

więcej w rozwinięciu

Rywalem drużyny juniorów starszych był dotychczasowy lider rozgrywek. Nasi zawodnicy podeszli do tego spotkania bardzo poważnie i wygrali 2-1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kacper Guzik i Krystian Zajdel. Goście na 15 minut przed końcem meczu zdobyli honorową bramkę, jednak wynik później nie uległ już zmianie. Warto zaznaczyć również, że bramkarz naszej drużyny Kamil Pilat obronił rzut karny w 60 minucie.

Skład naszej drużyny:
Pilat - Rudny, Winnicki, Płoucha, Półchłopek - Zima, Jastrzębski (46 D. Guzik), K. Guzik, P. Guzik (46 K. Zajdel), Urbański (75 Rechziegel) - Liwosz (62 Samborowski-Zajdel, 89 J. Zajdel)

Bardzo ważne starcie czekało również naszą młodszą drużynę juniorską. Do przerwy był wynik bezbramkowy, a drugą połowę lepiej rozpoczęli nasi, którzy w odstępie 15 minut zdobyli trzy bramki. Ich autorami byli: Kamil Kucza, Kamil Lajdanowicz i Dawid Guzik. W końcówce meczu przyjezdni zdobyli honorowe trafienie.

K. Wiszniewski - J. Wiszniewski, Arendarczyk, Buczek (70 Zajdel), Lajdanowicz (60 S. Guzik) - Niziołek, Kucza, E. Guzik (41 D. Guzik), Wilk (50 Kopacz), J. Pikul (55 Zygmunt) - K. Pikul

Sędziowali Maciej Solecki, Wiesław Pyzia.