Wewnętrzny turniej halowy.

• autor: lksglowienka, 2016-12-07 19:06

Ludowy Klub Sportowy w Głowience zaprasza wszystkich kibiców w najbliższą sobotę (10.12) na Klubowy Turniej Piłki Halowej, który odbędzie się na Hali Sportowej w Głowience.

Turniej odbędzie się w czterech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Średnia oraz Seniorzy. Najmłodsi zawodnicy rozpoczną zmagania o godz. 10:00. Godzinę później zagrają gimnazjaliści, a około południa planowane jest rozpoczęcie turnieju w kat. szkół średnich. O godz. 13:30 rozpoczną się zawody seniorów. W turnieju będą mogli wziąć udział zawodnicy grający w rundzie jesiennej obecnego sezonu w drużynach LKS-u oraz mieszkańcy Głowienki. Chętnych zawodników do udziału w turnieju prosimy o zbiórkę pół godziny przed rozpoczęciem danej kategorii wiekowej. Aby wystąpić w Turnieju można również zgłosić się do Sekretarza Klubu, Łukasza Frydrycha.

Gorąco zapraszamy w najbliższą sobotę na halę do Głowienki!!!