Głowienka z pierwszym i drugim miejscem w Rogach.

• autor: lksglowienka, 2017-01-24 20:47

W ostatnią sobotę 21 stycznia nasi juniorzy młodsi z rocznika 2001 i 2002 oraz młodzicy uczestniczyli w turnieju o Puchar Ferii organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym, który odbył się na hali sportowej w Rogach.

więcej w rozwinięciu, fot. GOK Miejsce Piastowe

Turniej rozpoczął się o godz. 9:00 rywalizacją w kategorii szkół podstawowych. W grupie tych drużyn udział wzięli nasi młodzicy, którzy reprezentowali barwy naszego Klubu. Ostatecznie po dwóch porażkach z drużynami gospodarzy, a następnie wygranymi z drużynami SP Targowiska i SP Łężany zajęli 2. miejsce w turnieju, ulegając tylko drużynie SP Rogi 1, która to wygrała wszystkie spotkania. Występujący z konieczności na pozycji bramkarza Damian Dobosz został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Naszą drużynę reprezentowali:
Damian Dobosz, Bartosz Wiszniewski, Rafał Farbaniec, Tomasz Stępkowicz, Jakub Grocholski, Konrad Dobosz. Opiekunowie: Łukasz Frydrych i Janusz Lenik.

Podobnie jak i przed rokiem, tak i teraz nasi juniorzy młodsi wygrali rywalizację w kategorii gimnazjum. W turnieju uczestniczyło tylko trzy drużyny. Oprócz naszych udział wzięły drużyny: Gimnazjum Rogi i UKS Wrocanka. Wszystkie drużyny wygrały po jednym spotkaniu, ale z racji najlepszego bilansu bramkowego, który to miała nasza drużyna, puchar za zajęcie 1. miejsca ponownie pojechał do Głowienki. Kamil Kucza zdobył w turnieju 7 bramek i został królem strzelców.

Skład naszej drużyny:
Kamil Lajdanowicz, Kamil Kucza, Dawid Guzik, Jan Niziołek, Jakub Wiszniewski, Dawid Wilk, Paweł Buczek. Opiekunowie: Łukasz Frydrych i Mateusz Gumienny.

Gratulujemy naszym zawodnikom dobrej postawy w sobotniej rywalizacji!!!