Pierwszy sparing za nami.

• autor: lksglowienka, 2017-02-24 20:23

W pierwszym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym, nasza drużyna wygrała z Guzikówką Krosno 2-0 (1-0).

W piątkowe (24.02) popołudnie nasi seniorzy rozgrywali pierwszy mecz kontrolny przed rozpoczynającą się początkiem kwietnia rundą rewanżową sezonu 2016/17. Mecz rozgrywany na Euroboisku w Krośnie odbywał się przy mocno porywistym wietrze, który przeszkadzał obydwu drużynom w rozgrywaniu jakichkolwiek akcji. Nasza drużyna wygrała z B-klasową Guzikówką 2-0, a obydwie bramki zdobył Patryk Kucza. W naszej drużynie zagrało dwóch zawodników testowanych oraz kilku juniorów starszych, którzy wypadli całkiem nieźle.

Skład naszej drużyny:
Urbanek - Janocha, K. Guzik, Lenik, Kucza - zaw. testowany, Wilk, Tęczar, Florczak - M. Guzik, R. Frydrych oraz Ł. Frydrych, Rudny, Borek, Winnicki, zaw. testowany

Sędziował Jarosław Grześków.

Niedzielny (26.02) sparing z Jasiołką Świerzowa nie odbędzie się ze względu na złe warunki boisk.