dzisiaj: 145, wczoraj: 184
ogółem: 2 910 564

Wracamy do gry. Derbowa inauguracja.

• autor: lksglowienka, 2017-04-07 08:50

Po blisko półrocznej przerwie zimowej, do gry o ligowe punkty wracają nasi seniorzy. W najbliższą niedzielę (9.04) zainaugurują oni rundę wiosenną sezonu 2016/17, wyjazdowym meczem derbowym we Wrocance.

więcej w rozwinięciu

Blisko pół roku (od 23 października) musieli czekać zawodnicy i kibice naszego klubu na kolejny ligowy mecz. Rozgrywki rewanżowe w klasie "C" - gr. III co prawda już się rozpoczęły, ale jak wiemy nasza drużyna w inauguracyjnej wiosennej kolejce pauzowała. Tak więc pierwsze wiosenne granie przed nami. W meczu 13. kolejki udajemy się na derbowy pojedynek do Wrocanki. Miejscowe Tornado, które zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów, rozpoczęło rundę wiosenną od porażki w Żeglcach, z Błękitnymi
1-4. Wydaję się więc, że faworyt niedzielnego pojedynku może być tylko jeden. Tym bardziej, że na jesień nasza drużyna rozbiła zespół z Wrocanki 9-0 (6-0), a bramki w tamtym spotkaniu strzelali: Jakub Hejnar 3, Patryk Kucza 2, Michał Guzik 2, Piotr Guzik i Krystian Zajdel. Nasi sympatycy spodziewają się więc w niedzielę jednostronnego widowiska i liczą na kolejne 3 punkty. Do naszych zawodników apelujemy o poważne potraktowanie rywala i grę na 100%.

Zapraszamy wszystkich naszych kibiców w najbliższą niedzielę 9 kwietnia do Wrocanki, na mecz derbowy. Początek o godz. 13:00. Zbiórka naszych zawodników o godz. 12:00 na rynku w Głowience, wyjazd 15 minut później. Spotkanie 13. kolejki klasy "C" - gr. III sędziować będą: Dawid Szczepanik, Dariusz Szczepanik, M. Urbanek.