statystyki szczegółowe

Aktualności

Pewne zwycięstwo na inaugurację wiosny.

• autor: lksglowienka, 2017-04-09 16:53

W dzisiejszym meczu 13. kolejki klasy "C", nasza drużyna seniorów pokonała na wyjeździe w derbowym spotkaniu Tornado Wrocanka 6-0 (2-0).

więcej w rozwinięciu

Pewne zwycięstwo na początek rundy wiosennej zanotowała nasza drużyna, gromiąc w wyjazdowym meczu zespół Tornado Wrocanka. Mecz źle się rozpoczął dla powracającego do naszego zespołu po 3,5-letniej przerwie Stanisława Borka, który już w 6 minucie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji kostki. Staszkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko. Zastąpił go Adam Florczak, który otworzył wynik spotkania. W 33 minucie popisał się on pięknym uderzeniem z rzutu wolnego z 25 metrów. Piłka przeszła nad murem, jeszcze odbiła się od słupka i wpadła w "okienko". Drugą bramkę zdobył Jakub Hejnar w 41 minucie. Po składnej akcji drużyny i dośrodkowaniu z lewej strony Michała Guzika, uderzył on mocno w długi słupek nie dając szans bramkarzowi. Kolejne dwie bramki dla naszego zespołu zdobył ponownie Jakub Hejnar. Najpierw w 56 minucie strzelił z bliskiej odległości, a cztery minuty później pewnie wykorzystał rzut karny. W końcówce meczu dał o sobie znać nasz najlepszy strzelec Michał Guzik. W 81 minucie po zagraniu dłuższej piłki ze środka pola, przelobował wychodzącego bramkarza, a w 85 minucie po indywidualnej akcji i podaniu Krystiana Zajdla, umieścił futbolówkę w siatce z bliskiej odległości. Nasza drużyna wygrywa mecz derbowy, będąc zespołem o klasę lepszym.

Bramki:
1:0 Florczak' 33 (wolny)  2:0 Hejnar' 41  3:0 Hejnar' 56  4:0 Hejnar' 60 (karny)  5:0 M. Guzik' 81  6:0 M. Guzik' 85