dzisiaj: 26, wczoraj: 1023
ogółem: 2 916 205

Wysoka porażka starszych, młodsi wygrywają.

• autor: lksglowienka, 2017-04-23 11:01

W sobotnich (22.04) meczach klasy "A" - grupy II juniorów, nasze drużyny grały na wyjeździe z OKS Markiewicza Krosno.

więcej w rozwinięciu

Wysokiej porażki doznali nasi juniorzy starsi, którzy ulegli rówieśnikom z OKS-u aż 1-5 (1-2). Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył w 35 minucie Damian Liwosz. Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, nasi zawodnicy mieli kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki, ale byli nieskuteczni. W drugiej połowie gospodarze wyraźnie dominowali i trzykrotnie pokonali naszego bramkarza.

Skład naszej drużyny:
Pilat - Winnicki, Rudny, Zima, Płoucha - K. Guzik (70 J. Zajdel), D. Guzik (75 Rechziegel), Jastrzębski, Donica, Węgrzyn - Liwosz (55 Kucza)
Żółte kartki: K. Guzik, J. Zajdel

Nasza młodsza drużyna nie zagrała może zbyt rewelacyjnie w sobotnie popołudnie, ale ostatecznie wygrała 1-0 (0-0). Jedyna bramka tego meczu to trafienie samobójcze, jednego z zawodników miejscowych w 45 minucie. W pierwszej połowie gospodarze byli stroną dominującą, ale po przerwie to nasz zespół był na boisku lepszy, jednak nie udało się zdobyć więcej bramek, mimo kilku dogodnych okazji.

K. Wiszniewski - J. Wiszniewski, Arendarczyk, Buczek, Kopacz - Niziołek, Pikul, E. Guzik, S. Guzik (41 Kucza), Wilk - Zygmunt

Sędziowali Rafał Zaremba, Ryszard Pękala.