Start rundy wiosennej młodzików, Juniorzy z Zamczyskiem.

• autor: lksglowienka, 2017-04-27 14:16

Nasze zespoły juniorskie czekają w najbliższą sobotę (29.04) bardzo ciężkie mecze. Na własnym stadionie gościć będą zespoły Zamczyska Odrzykoń. Natomiast w piątek 28.04 swój pierwszy mecz na wiosnę zagrają młodzicy.

Drużyna młodzików miała rozpocząć rozgrywki już tydzień temu, jednak ze względu na niesprzyjającą aurę, Wydział Gier postanowił przełożyć ubiegłotygodniową kolejkę. Inauguracja naszej najmłodszej drużyny już w najbliższy piątek (28.04). Drużynę prowadzoną przez Konrada Guzika czeka wyjazdowy mecz z Wisłokiem Krościenko Wyżne. Na jesień nasza drużyna wygrała 3-2.

Czy tym razem uda się również odnieść zwycięstwo? Mamy taką nadzieję, a mecz w Krościenku Wyżnym rozpocznie się o godz. 16:30. Wyjazd na mecz o godz. 15:30 z rynku w Głowience. Sędziować ten mecz będzie Leszek Śnieżek.

Po porażce na inaugurację z OKS Markiewicza, czas na zrehabilitowanie się naszych juniorów starszych, którzy podejmą zespół Zamczyska Odrzykoń. W jesieni nasza drużyna bardzo wysoko przegrała z zespołem z Odrzykonia 3-6 i teraz liczy na udany rewanż. Podobnie jak juniorzy młodsi, którzy w jesieni przegrali 2-6. Jednak oni w pierwszej wiosennej kolejce wygrali i zapewne będą chcieli w sobotę przedłużyć swoją dobrą passę. W przypadku zwycięstwa naszych, zbliżą się oni do lidera na 1 punkt straty, którym jest właśnie drużyna Zamczyska.

Liczymy na dobrą postawę naszych drużyn juniorskich oraz komplet punktów. Mecze 11. kolejki klasy "A" zostaną rozegrane w najbliższą sobotę 29 kwietnia o tradycyjnych godzinach: 11:00 (juniorzy starsi); 13:00 (juniorzy młodsi) na stadionie w Głowience. Zbiórki zawodników na godzinę przed rozpoczęciem meczów. Sędziować będą: Piotr Kochański i Mariusz Folcik.

Przypominamy zawodnikom o zabraniu na mecz dowodów tożsamości!!!