dzisiaj: 587, wczoraj: 1013
ogółem: 2 917 779

Starsi punktują, młodsi i młodzicy przegrywają.

• autor: lksglowienka, 2017-05-02 11:09

W weekendowych spotkaniach naszych drużyn młodzieżowych, tylko juniorzy starsi zanotowali zwycięstwo. Porażki odnieśli juniorzy młodsi oraz młodzicy.

więcej w rozwinięciu

W piątkowym (28.04) meczu młodzików, nasza drużyna prowadzona przez Konrada Guzika udała się do Krościenka Wyżnego na mecz z miejscowym Wisłokiem. Niestety, nasz zespół w pierwszym wiosennym meczu odniósł porażkę, przegrywając 3-1. Do przerwy gospodarze prowadzili 3-0. W drugiej połowie jedyną bramkę dla naszych zdobył Tomasz Stępkowicz.

Juniorzy starsi po słabym początku rundy wiosennej, w sobotnim (29.04) meczu pokonali drużynę Zamczyska Odrzykoń 4-2 (3-0). Prowadzenie naszym dał w 4 minucie Michał Węgrzyn. W 22 minucie Kacper Guzik dośrodkował z rzutu wolnego z połowy boiska, źle piłkę wybił defensor gości, ta zmyliła bramkarza i wpadła do siatki. Na 3-0 podwyższył w 40 minucie Kamil Zima, popisując się pięknym trafieniem z 30 metrów. Na początku drugiej połowie inicjatywę przejęli goście, którzy najpierw nie wykorzystali rzutu karnego, a kilka minut później zdobyli bramkę z rzutu wolnego. W 80 minucie nasza drużyna miała rzut karny, którego pewnym egzekutorem był Krystian Zajdel. W końcówce meczu goście zdobyli drugą bramkę, jednak nie zdołali już odrobić strat.

Skład naszej drużyny:
Pilat - Rudny, Półchłopek, Płoucha, K. Guzik - Jastrzębski (46 Arendarczyk), D. Guzik, Zima (87 Rechziegel), Węgrzyn, Liwosz (70 J. Zajdel) - K. Zajdel

Mecz juniorów młodszych był pojedynkiem wicelidera z liderem. Nasza drużyna traciła przed meczem do drużyny z Odrzykonia 4 punkty. Niestety strata zwiększyła się do 7 oczek, bowiem goście okazali się lepsi, wygrywając 1-3 (0-2). Nasi przespali końcówkę pierwszej połowy, kiedy to stracili dwie bramki. Kilka minut po przerwie kontaktową bramkę zdobył wprowadzony na boisko w przerwie Norbert Arendarczyk. Goście jednak dopięli swego i jeszcze raz pokonali naszego bramkarza. Nasza drużyna miała w drugiej połowie sporą przewagę, jednak nasi zawodnicy byli bardzo nieskuteczni.

Lajdanowicz - Ziemba, Zajdel, Buczek, J. Pikul - K. Pikul, Wilk, J. Guzik, E. Guzik, Szydło - S. Guzik (41 Arendarczyk)