dzisiaj: 803, wczoraj: 707
ogółem: 2 911 929

Zwycięstwo po dobrej grze.

• autor: lksglowienka, 2017-05-02 11:22

W niedzielnym (30.04) meczu 15. kolejki klasy "C" - gr. III seniorów, nasza drużyna po dobrej grze pokonała Iskrę Wróblik Szlachecki 3-1 (1-0).

więcej w rozwinięciu

Po porażce we wcześniejszym spotkaniu z Błękitnymi, nasza drużyna rozegrała kolejny mecz na własnym stadionie. Tym razem nasi zawodnicy spisali się dobrze, pokonując zespół z Wróblika 3-1. Wynik mógłby być znacznie wyższy, jednak nasi zawodnicy byli nieskuteczni. Jeśli chodzi o przebieg spotkania to nasza drużyna była zespołem wyraźnie lepszym i wygrała zasłużenie. Pierwszą bramkę dla naszych zdobył Jakub Hejnar w 30 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, nasz kapitan popisał się pięknym trafieniem z przewrotki i nie dał szans golkiperowi gości. Goście wyrównali w 58 minucie. Po strzale jednego z zawodników Iskry z 20 metrów, piłka odbiła się od naszego obrońcy, zmyliła bramkarza i wpadła do siatki tuż przy słupku. W 72 minucie Jakub Hejnar ponownie pokonał bramkarza gości. Po zagraniu z lewej strony Adama Florczaka, nasz napastnik będąc bliżej krótkiego słupka uderzył mocno w krótki róg i pokonał bramkarza. W doliczonym czasie gry Michał Guzik ustalił wynik spotkania, zdobywając bramkę z rzutu wolnego.

Skład naszej drużyny:
Ł. Frydrych - Strączek, R. Frydrych, Lenik, Janocha - P. Kucza (65 Tęczar), Florczak (75 Borek), Wilk, K. Kucza - Hejnar, M. Guzik

Sędziowali Krzysztof Zygmunt, Patryk Zima, Krystian Wiklowski. Żółte kartki: Strączek, Florczak.