Juniorka w Krościenku, młodzicy z Lubatową.

• autor: lksglowienka, 2017-05-04 16:24

W piątek 5 maja nasza drużyna młodzików w kolejnym meczu ligowym będzie gościć rówieśników z Lubatowej. Natomiast dzień później drużyny juniorskie zagrają na wyjeździe z Wisłokiem Krościenko Wyżne.

Ostatnia wygrana naszych juniorów starszych, dała u zawodników pozytywny impuls i nasi nadal liczyć się będą w walce o 1. miejsce w lidze. Jednak w najbliższą sobotę naszych czeka mecz na ciężkim terenie w Krościenku Wyżnym. Miejscowy Wisłok, choć plasuje się w tabeli na 6. pozycji, to zapewne tanio swojej skóry nie sprzeda. Tym bardziej, że gospodarze sobotniego meczu w dwóch wiosennych meczach odnieśli dwa zwycięstwa, pokonując u siebie lidera z Rogów i na wyjeździe Lubatówkę. Mamy jednak nadzieję, że nasi po ostatnim dobrym meczu pójdą za ciosem i wywiozą z Krościenka komplet punktów.

Liczymy również na dobrą postawę juniorów młodszych, którzy mimo, iż ostatnio przegrali w meczu na szczycie z drużyną z Odrzykonia, to pozostawili po sobie dobre wrażenie, jednak muszą być bardziej skuteczni. W rundzie jesiennej obydwie nasze drużyny odniosły zwycięstwa. Starsi po golu Michała Węgrzyna wygrali 1-0, zaś młodsi rozgromili drużynę Wisłoka 7-1 (bramki: Kamil Kucza 3, Ewelina Guzik, Krystian Szydło, Krystian Kopacz, Dawid Wilk).

Mecze 12. kolejki klasy "A" - grupy II pomiędzy Wisłokiem i Głowienką odbędą się w najbliższą sobotę 6 maja o godz. 11:00 (juniorzy starsi) i 13:00 (juniorzy młodsi) na stadionie w Krościenku Wyżnym. Wyjazd na mecz wstępnie został zaplanowany o godz. 10:00 z rynku w Głowience. Zbiórka o godz. 9:45. Sędziować będą: Bogusław Cysarz i Paweł Pitak.

Drużynie młodzików nie udała się wiosenna inauguracja. W najbliższy piątek 5 maja czas na zrehabilitowanie się. Nasza drużyna podejmie zespół LKS Lubatowa. Początek meczu o godz. 16:30 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o 15:40. Sędziować będzie Łukasz Karkoszka.