Udany weekend młodzieży.

• autor: lksglowienka, 2017-05-07 18:32

Wszystkie nasze drużyny młodzieżowe w weekendowych spotkaniach ligowych (5-6.05) zanotowały komplet punktów.

więcej w rozwinięciu

W piątek swój drugi mecz na wiosnę rozegrali młodzicy, którzy podejmowali LKS Lubatowa. Nasza drużyna pokonała rywala 2-0 (0-0), a bramki strzelali Jakub Grocholski i Konrad Dobosz. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ale nasi zawodnicy nie wykorzystali kilku sytuacji bramkowych.

W sobotę (6.05) nasze drużyny juniorskie rozgrywały mecze "wyjazdowe". Na prośbę klubu z Krościenka Wyżnego mecze odbyły się na naszym stadionie, gdyż stadion Wisłoka był w złym stanie po obfitych ulewach. Zarówno juniorzy starsi, jak i juniorzy młodsi zanotowali zwycięstwa. Starsza drużyna po 3 bramkach Kacpra Guzika wygrała 3-1 (1-0). Natomiast juniorzy młodsi do przerwy przegrywali 0-1, jednak po przerwie wprowadzona na boisko Ewelina Guzik zdobyła dwie bramki i dała naszym wygraną.

Gratulujemy naszej młodzieży wygranych!!!