dzisiaj: 976, wczoraj: 1023
ogółem: 2 917 155

Wygrana na ciężkim terenie.

• autor: lksglowienka, 2017-05-08 15:31

Nasi seniorzy w niedzielnym (7.05) meczu pokonali na wyjeździe Floriana Rymanów Zdrój 2-1 (0-1).

więcej w rozwinięciu

Nasi seniorzy pokonali w niedzielę na wyjeździe wyżej notowany zespół z Rymanowa Zdroju. Mecz odbywał się na ciężkim, grząskim boisku, na którym było sporo kałuż wody. Zawody źle rozpoczęły się dla naszej drużyny, która już od 3 minuty musiała gonić rywala. Gospodarze objęli prowadzenie po strzale jednego z zawodników z bliskiej odległości, wcześniej miało miejsce spore zamieszanie w polu karnym, w którym nasi defensorzy spisali się fatalnie, nie potrafiąc wybić piłki poza "szesnastkę". Nasza drużyna próbowała wyrównać, głównie po grze z kontry, jednak zawodnicy robili to nieskutecznie. Gospodarze natomiast również mieli kilka okazji na podwyższenie, ale nie znalazły one drogi do bramki. Po przerwie nasza drużyna sprawiała wrażenie drużyny lepszej i to się sprawdziło. W 55 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony i zamieszaniu w polu karnym, najlepiej odnalazł się Mirosław Pelc, który silnym strzałem z kilku metrów doprowadził do wyrównania. Dziesięć minut później padła zwycięska bramka. Michał Guzik popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego z 20 metrów, umieszczając piłkę w samym "okienku". Nasza drużyna mogła jeszcze podwyższyć, ale naszym zawodnikom się ta sztuka nie udała. Również i miejscowym, którzy w końcówce mieli okazje na doprowadzenie do remisu.