Lider przyjeżdża do Głowienki.

• autor: lksglowienka, 2017-05-11 13:53

W najbliższą sobotę 13 maja nasza drużyna seniorów podejmie w meczu 17. kolejki klasy "C", lidera rozgrywek - drużynę Rotaru Węglówka.

Po ostatnim zwycięstwie nad Florianem Rymanów Zdrój, nasi seniorzy będą chcieli po raz drugi z rzędu pokonać wyżej notowanego rywala. Tym razem na własnym stadionie nasza drużyna będzie gościć aktualnego lidera rozgrywek, drużynę Rotaru Węglówka. Sobotni rywal zgromadził jak na razie 32 punkty, 10-krotnie wygrywając, dwukrotnie remisując i w dwóch meczach zanotował porażki, z czego obydwie w rundzie jesiennej. W jednej z nich to nasz zespół okazał się górą, pokonując Rotar na wyjeździe 6-3. Aż pięć bramek dla naszej drużyny zdobył wtedy Michał Guzik, a jedną dołożył Kacper Guzik. Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy będą równie skuteczni, jak we wspomnianym spotkaniu i pokonają lidera rozgrywek. Apelujemy do naszych zawodników o koncentrację na boisku i dobrą postawę na naszym stadionie, gdyż z tym aspektem dotychczas nie było najlepiej.

Mecz 17. kolejki pomiędzy LKS-em i Rotarem odbędzie się w sobotę 13 maja o godz. 17:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 16:00. Sędziować będą: Daniel Aleksander, Bartosz Bąk, Czyżowicz (KS Jasło). Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców!!!