dzisiaj: 108, wczoraj: 184
ogółem: 2 910 527

Udany piątek młodzieżówki.

• autor: lksglowienka, 2017-05-13 11:28

Bardzo dobrze w piątkowych (12.05) meczach zaprezentowali się nasi juniorzy młodsi oraz młodzicy, którzy odnieśli zwycięstwa.

więcej w rozwinięciu

Drużyna młodzików po bardzo ciekawym meczu pokonała Orła Pustyny 4-3. Do przerwy było już 3-3, a bramki dla naszych zdobyli Damian Dobosz (dwie) i Jakub Grocholski. Na pięć minut przed końcem meczu zwycięską bramkę zdobył Konrad Dobosz. Gratulujemy kolejnego zwycięstwa naszym młodzikom!!!

Następnie na boisko wybiegły drużyny juniorów młodszych LKS-u Głowienka i KS-u Szczepańcowa. Derbowy mecz zapowiadał się również ciekawie, a zwycięsko z tego pojedynku wyszła nasza drużyna, pokonując rywala 5-1. W pierwszej połowie nasi zawodnicy czterokrotnie pokonali bramkarza gości, a strzelcami bramek byli: dwukrotnie Jan Niziołek, Krystian Kopacz i Dawid Guzik, który popisał się efektownym trafieniem z rzutu wolnego. Po przerwie bramkę dla naszych dorzucił jeszcze Kacper Pikul, a w końcówce goście zdobyli honorową bramkę.

Skład naszej drużyny:
K. Wiszniewski - Arendarczyk, Buczek (47 Zygmunt), Ziemba (60 S. Guzik), J, Pikul (41 Lajdanowicz) - D. Guzik, Niziołek, Wilk (52 J. Guzik), Kopacz (57 Zajdel), K. Pikul - Kucza

Obydwa spotkania sędziował Piotr Frankowicz. Nasi juniorzy starsi wygrali walkowerem 3:0 z KS Szczepańcowa. Drużyna ze Szczepańcowej po rundzie jesiennej wycofała się z rozgrywek.