Juniorzy podejmą Iwonkę, młodzicy Partyzanta.

• autor: lksglowienka, 2017-05-25 20:09

Zarówno drużyny juniorskie, jak i młodzicy rozegrają swoje najbliższe mecze u siebie. W najbliższy piątek (26.05) młodzicy podejmą drużynę z Targowisk, zaś juniorzy starsi i młodsi w sobotę (27.05) Iwonkę Iwonicz.

Nasi zawodnicy drużyn młodzieżowych rozegrają swoje ligowe mecze na własnym stadionie. Piłkarski weekend rozpoczną młodzicy, którzy zmierzą się z Partyzantem Targowiska. Drużyna z Targowisk w tabeli zajmuje 6. miejsce, chociaż w rundzie wiosennej spisują się dosyć dobrze, o czym świadczy fakt, że w ostatnim meczu rozgromili LKS Lubatowa aż 17-1. W jesieni nasza drużyna wygrała w Targowiskach 5-4 i liczymy, że i tym razem nasi sięgną po 3 punkty. Mecz rozpocznie się o godz. 16:30 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o 15:30. Sędziować będzie Leszek Śnieżek.

Juniorzy starsi po ostatnim zwycięstwie w Lubatowej wskoczyli na fotel lidera w swojej grupie. Aby skończyć sezon na pierwszym miejscu, nie mogą się już potknąć, a do zakończenia pozostało im 3 mecze. Najbliższym rywalem naszej drużyny będzie Iwonka Iwonicz. Drużyna juniorów starszych z Iwonicza na wiosnę nie spisuje się zbyt dobrze, o czym świadczy fakt, że w ostatnim meczu przegrała u siebie z nisko notowaną Lubatówką. Nasi jednak nie mogą zlekceważyć rywala i zapewne w sobotę o punkty wcale nie będzie tak łatwo. W drużynie z Iwonicza zagra Wojciech Urbański, który w rundzie jesiennej bronił barw naszej drużyny. W rundzie jesiennej w meczu pomiędzy Iwonką i LKS-em padł remis 2-2 (bramki dla nas: Grzegorz Winnicki i Krystian Zajdel). Juniorzy młodsi będą chcieli zrewanżować się rywalowi z Iwonicza za jesienną porażkę 1-2 (bramka dla naszych: Jan Niziołek). Czy również naszym juniorom młodszym uda się pokonać niżej notowanego rywala?

Przekonamy się w sobotę 26 maja. Mecze rozpoczną się tradycyjnie: godz. 11:00 (juniorzy starsi) i 13:00 (juniorzy młodsi) na stadionie w Głowience. Zbiórki zawodników na godzinę przed meczami. Sędziować będą Marcin Samborowski i Marek Kochanik.