dzisiaj: 470, wczoraj: 707
ogółem: 2 911 596

Rewanż za jesień udany.

• autor: lksglowienka, 2017-05-29 18:52

Nasi seniorzy pokonali w niedzielnym (28.05) meczu na własnym stadionie drużynę Beskidu Równe 3-1 (0-1).

więcej w rozwinięciu

W rundzie jesiennej nasza drużyna swoją pierwszą porażkę doznała właśnie z drużyną z Równego (1-3) i w ostatnią niedzielę chciała się "postawić" rywalowi za tą porażkę. Rewanż wypadł udanie, choć goście do szatni schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Drużyna Beskidu objęła prowadzenie w 12 minucie. Po złym ustawieniu naszych obrońców, napastnik gości mocno uderzył piłkę, będąc kilka metrów od bramki i pokonał naszego bramkarza. Od tamtego momentu aż do końca spotkania stroną dominującą byli nasi zawodnicy, którzy w pierwszej połowie zmarnowali swoje okazje do zdobycia wyrównującej bramki. Do remisu nasza drużyna doprowadziła po przerwie. W 50 minucie po akcji Michała Guzika, nasz napastnik dograł do niepilnowanego w polu karnym Tomasza Wilka, a ten wpakował piłkę do bramki. Dziesięć minut później nasi objęli prowadzenie, wykorzystując rzut karny. Do piłki podszedł Michał Guzik i pewnie egzekwował "jedenastkę". Na kwadrans przed końcem sędzia ponownie wskazał na "wapno", dopatrując się zagrania piłki ręką przez jednego z obrońców Beskidu. Tym razem do rzutu karnego podszedł Kamil Strączek i pewnie go wykorzystał.

Skład naszej drużyny:
Urbanek - Strączek, Janocha, Lenik, K. Guzik - Wilk, Frydrych, Florczak, Kucza (83 Borek) - Hejnar (50 Pelc), M. Guzik

Sędziowali Tomasz Smoleń, Damian Nitka, Dawid Szczepanik (Jasło). Żółte kartki: Strączek, Florczak.