Derby juniorów z Burzą.

• autor: lksglowienka, 2017-06-02 11:31

W najbliższą sobotę (3.06) nasze drużyny juniorskie, udadzą się do Rogów na mecze derbowe z miejscową Burzą.

Juniorzy starsi stoją przed sporą szansą zajęcia 1. miejsca w lidze na koniec sezonu. Aby tak się stało, to nasza drużyna musi wygrać wszystkie mecze do końca sezonu i liczyć na potknięcie się drużyn z Odrzykonia i OKS-u Markiewicza, które mają do rozegrania jedno spotkanie więcej. Nasi jednak muszą przede wszystkim pokonać w sobotę Burzę Rogi, która również liczy się w walce o awans. W rundzie jesiennej w Głowience padł remis 1-1. Prowadzenie naszym w tamtym meczu dał Krystian Zajdel, a drużyna z Rogów wyrównała na 5 minut przed końcem. Liczymy, że nasza drużyna zdobędzie 3 punkty w bardzo ważnym spotkaniu. Juniorzy młodsi w jesieni pokonali wysoko drużynę z Rogów 8-0 i będą w sobotnim spotkaniu faworytem.

Czy nasi juniorzy odniosą zwycięstwa w derbowych spotkaniach? Przekonamy się w sobotę 3 czerwca o godz. 11:00 (jun. starsi) i 13:00 (jun. młodsi) na stadionie w Rogach. Wyjazd o godz. 10:00 (jun. starsi) i 11:45 (jun. młodsi) z rynku w Głowience. Sędziować będą Maciej Solecki i Wiesław Pyzia.

Młodzicy swój najbliższy mecz rozegrają w poniedziałek 5 czerwca w Posadzie Górnej z drużyną Aktiv Pro Rymanów. Mała zapowiedź tego meczu ukaże się w niedzielę. Natomiast w ostatnim spotkaniu nasza najmłodsza drużyna przegrała u siebie z Burzą Rogi 1-6 (0-2). Bramkę dla naszych zdobył Rafał Farbaniec. Rozegrane w ostatni wtorek to spotkanie było zaległym z 10. kolejki.