Seniorzy derbowo ze Szczepańcową.

• autor: lksglowienka, 2017-06-02 11:47

Swój mecz derbowy rozegrają również w ten weekend nasi seniorzy. Nasza drużyna w niedzielę (4.06) udaje się do Szczepańcowej na mecz z miejscowym KS-em.

KS Szczepańcowa będzie w najbliższą niedzielę rywalem naszej drużyny seniorów. Derbowy pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż grają drużyny, które w rundzie wiosennej w naszej lidze spisują się najlepiej. Niedzielny rywal w ostatniej kolejce odniósł pierwszą porażkę na wiosnę, przegrywając z Błękitnymi Żeglce, z którym to również jedyny mecz na wiosnę przegrała nasza drużyna. Obydwu drużynom będzie zapewne zależało na zwycięstwie, przede wszystkim naszym, którzy w jesieni ulegli w Głowience drużynie KS-u 1-3 (bramka dla naszych: Tomasz Weber) i będą chcieli się zrewanżować za tą porażkę. Szczepańcowa jednak tanio skóry nie sprzeda i również będzie im zależało na zgarnięciu 3 oczek, gdyż będą chcieli przeskoczyć w tabeli naszą drużynę (strata wynosi 2 punkty). Do naszych zawodników apelujemy o poważne potraktowanie meczu i zaprezentowanie się z jak najlepszej strony w niedzielnych derbach.

Czy nasza drużyna okaże się lepsza w niedzielnym meczu derbowym? Przekonamy się w niedzielę 4 czerwca o godz. 11:00 na stadionie w Szczepańcowej. Wyjazd o godz. 10:00 z rynku w Głowience, zbiórka o 9:50. Sędziować będą: Bartłomiej Rajchel, Aleksandra Kordyś, Patryk Zima (Krosno).