Remis i wygrana naszych juniorów w derbach.

• autor: lksglowienka, 2017-06-05 08:48

Nasze drużyny juniorskie w sobotnich (3.06) derbowych meczach z Burzą Rogi zanotowały remis i zwycięstwo.

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie derbowe juniorów starszych. Zarówno gospodarzom, jak i naszym bardzo zależało na zgarnięciu kompletu punktów, gdyż obydwie drużyna walczą o miejsce premiowane awansem do okręgówki. Po tym spotkaniu awans ten nieco się oddalił, szczególnie naszej drużynie, która ma do rozegrania tylko jeden mecz. Bramki dla naszych strzelali Damian Liwosz w 10 minucie i Kamil Kucza w 33 minucie. W doliczonym czasie gry sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Kamila Pilata. Zdaniem sędziego dotknął on piłki ręką w polu karnym Burzy.

Skład naszej drużyny:
Pilat - Rudny, Półchłopek, Płoucha, Winnicki - P. Kucza, K. Kucza, Donica, Liwosz (65 Arendarczyk), Zima - D. Guzik

Żółte kartki: Zima, Pilat. Czerwona kartka: Pilat (po zakończonym meczu)

Przed meczem juniorów młodszych, to nasza drużyna była faworytem do zwycięstwa. Co prawda nasi swoje spotkanie toczone w ogromnym upale wygrali, ale sztuka ta przyszła im bardzo ciężko. Nasza drużyna objęła prowadzenie w 2 minucie, po indywidualnej akcji Jakuba Guzika. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło. Po przerwie lepsze wrażenie sprawiali gospodarze, którzy w 50 minucie wyrównali, a pięć minut później objęli prowadzenie. W końcówce nasi wzięli się za odrabianie strat. Najpierw bramkarza Burzy pokonał ponownie Jakub Guzik (w 72 minucie), a w samej końcówce zwycięską bramkę zdobył Jakub Wiszniewski.

Skład naszej drużyny:
K. Wiszniewski - J. Wiszniewski, Buczek, Zajdel (50 J. Pikul), Arendarczyk (41 Lajdanowicz) - Wilk, K. Pikul, J. Guzik, Zygmunt, Niziołek (55 Kopacz) - S. Guzik

Żółta kartka: Lajdanowicz. Sędziowali Maciej Solecki i Wiesław Pyzia.