dzisiaj: 527, wczoraj: 1013
ogółem: 2 917 719

Dramat w drugiej połowie.

• autor: lksglowienka, 2017-06-19 08:42

W niedzielnym meczu, kończącym sezon 2016/17 nasza drużyna seniorów doznała wysokiej porażki, przegrywając na wyjeździe z Nafciarzem Bóbrka 6-2 (1-2).

więcej w rozwinięciu

Świetna passa meczów bez porażki naszej drużyny (7 meczów) została przerwana w ostatnim meczu tego sezonu przez Nafciarza Bóbrka. Do przerwy to nasza drużyna prowadziła i z przebiegu gry była nawet drużyną nieco lepszą. Prowadzenie naszym dał w 8 minucie Tomasz Wilk, który strzałem w długi róg z kilku metrów, nie dał szans bramkarzowi. Miejscowi wyrównali w 25 minucie, po błędzie naszej defensywy, ale 10 minut później nasi za sprawą Michała Guzika ponownie objęli prowadzenie. Bramkę zdobył Michał Guzik (22 w sezonie), który w sytuacji sam na sam z bramkarzem zachował zimną krew i mijając golkipera Nafciarza skierował piłkę do pustej bramki. Nikt się zapewne nie spodziewał tego, co stanie się z naszą drużyną w drugiej połowie. Styl gry naszych zawodników był fatalny, szczególnie w linii defensywnej, czego efektem było stracone pięć bramek. Drużyna Nafciarza była lepsza w tym meczu i zasłużenie wygrała.

Skład naszej drużyny:
Urbanek - Janocha, Rudny, Lenik (83 Płoucha), K. Guzik - Wilk, Frydrych (65 Pelc), Florczak, Winnicki (60 Kucza) - M. Guzik, Zajdel

Sędziowali Pikuła, Blicharczyk, Bałon. Żółte kartki: Florczak, M. Guzik

Na zakończenie sezonu swój mecz wygrali nasi młodzicy, którzy w piątek 16 czerwca pokonali na wyjeździe Iwonkę Iwonicz 6-2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Jakub Grocholski i Damian Dobosz (po dwie) oraz Tomasz Stępkowicz i Konrad Szydło.