Rozpoczynamy nowy sezon.

• autor: lksglowienka, 2017-08-11 20:55

W sobotę 12 sierpnia nasi seniorzy rozpoczną nowy sezon 2017/18, w którym wystąpią w rozgrywkach krośnieńskiej klasy "B" - grupy IV.  W pierwszym meczu nasi gracze podejmą zespół Huraganu Jasionka.

Naszą zapowiedź sobotniego meczu rozpocznijmy od naszej kadry, która w porównaniu z ubiegłym sezonem nie uległa większym korektom. Do kadry zostali jedynie dołączeni juniorzy: Kamil Kucza, Damian Liwosz i Bartłomiej Płoucha, poza tym po przerwie zdecydowali się na powrót do gry: Bogusław Kozubal i Jakub Guzik. Nasza kadra wygląda więc skromnie, ale mamy nadzieję, że naszym zawodnikom nie zabraknie ambicji oraz woli walki i przystąpią do każdego meczu w tej rundzie głodni zwycięstw. Pierwszym rywalem w nowym sezonie będzie Huragan Jasionka, z którym to mierzyliśmy się dwa sezony temu w rozgrywkach klasy "B". W ostatnim meczu pomiędzy Głowienką a Huraganem, rozegranym 3 kwietnia 2016 roku nasza drużyna wygrała 3-0 (dwie bramki Adam Florczak i jedna Radosław Frydrych) i chcielibyśmy, żeby w tą sobotę było podobnie.

Czy naszym zawodnikom uda się na inaugurację nowego sezonu zdobyć 3 punkty, przekonamy się w sobotę 12 sierpnia o godz. 17:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 16:00. Sędziować będą: Ryszard Pękala, Witosław Trybus i Janusz Solecki. Zapraszamy wszystkich kibiców na rozpoczęcie nowego sezonu na stadion w Głowience.