Młodzieżowcy na wyjeździe.

• autor: lksglowienka, 2017-09-08 09:40

W ten weekend nasze drużyny młodzieżowe rozegrają swoje ligowe mecze na wyjazdach. Młodzicy w piątek 8.09 zagrają w Lubatowej, natomiast juniorzy w sobotę 9.09 jadą na daleki wyjazd do Bieździedzy.

W piątek 8 września młodzicy rozegrają swój pierwszy mecz w tym sezonie. Będzie on jednak rozegrany w ramach drugiej kolejki, gdyż mecz z pierwszej serii gier z Tornado Wrocanka został przełożony na wtorek 12 września. Nasza drużyna zagra na inaugurację rundy na wyjeździe z LKS Lubatowa. Mecz rozpocznie się o godz. 16:30 na stadionie w Lubatowej. Wyjazd o godz. 15:30 z rynku w Głowience.

Również na wyjeździe zagrają swoje mecze w najbliższą sobotę nasze drużyny juniorskie. Zespoły prowadzone przez Mateusza Gumiennego udają się do Bieździedzy, gdzie rywalami będą drużyny miejscowego Orła. Mecze rozgrywane w ramach 3. kolejki o mistrzostwo klasy "A" - grupy II rozpoczną się o stałych porach: 11:00 (juniorzy starsi), 13:00 (juniorzy młodsi). Wyjazd na mecz o godz. 9:30 z rynku w Głowience. Zbiórka 15 minut przed wyjazdem.

Przypominamy naszym zawodnikom o obowiązku zabrania ze sobą na mecz dowodu tożsamości (legitymacja szkolna, dowód osobisty, prawo jazdy, paszport itp.).