Młodzicy z Iwonką, juniorzy ze Standartem.

• autor: lksglowienka, 2017-09-14 21:39

W piątek 15 września nasi młodzicy rozegrają trzeci mecz w tym sezonie, w którym podejmą Iwonkę Iwonicz. Dzień później (sobota, 16 września) drużyny juniorskie zagrają u siebie ze Standartem Święcany.

Nasi młodzicy w zaległym meczu rozegranym w ostatni wtorek (12.09) pokonali u siebie Tornado Wrocanka 6-3 (bramki: Konrad Dobosz 3, Jakub Grocholski 2 i Szymon Biskup). W piątek zagrają kolejny mecz u siebie, w którym rywalem będzie Iwonka Iwonicz. Mecz rozpocznie się o godz. 16:30 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 15:45. Sędziować będzie Jakub Stodolak.

W sobotę 16 września nasze drużyny juniorskie zagrają mecze na własnym stadionie, w których będą gościć zespoły Standartu Święcany. Nasza drużyna juniorów starszych, która aktualnie jest liderem w swojej grupie rozgrywkowej, będzie miała za zadanie wygrać z ostatnim zespołem ligowej tabeli, jakim jest właśnie drużyna Standartu. Trudniejsze zadanie będą mieli juniorzy młodsi, którzy po ostatniej porażce w Bieździedzy zapewne chcą się zrehabilitować i pokonać zespół ze Święcan, który w rozgrywkach juniorów młodszych zajmuje 4. miejsce w tabeli, czyli tuż za naszym zespołem. Czy naszym drużynom juniorskim uda się wygrać swoje mecze? Przekonamy się w sobotę 16 września. Początek meczów o godz. 11:00 (jun. starsi) i 13:00 (jun. młodsi). Sędziować będą: Dariusz Łuksa i Jacek Dziekan.