Na wyjeździe w Pustynach.

• autor: lksglowienka, 2017-09-15 09:53

Na wyjeździe z Orłem Pustyny zagra w najbliższą niedzielę (17.09) nasza drużyna seniorów. Będzie to jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów 6. kolejki klasy "B" - grupy IV.

Naszym seniorom dobrze wiedzie się w tym sezonie. Jak na razie seniorzy wygrali wszystkie swoje cztery rozegrane mecze, zdobywając 14 bramek i tracąc 5. Trochę martwi liczba straconych bramek, za to ofensywa spisuje się bez zarzutu, co jest w tym przypadku najważniejsze. Aby przedłużyć dobrą passę i zostać samodzielnym liderem w ligowej tabeli (Huragan Jasionka w najbliższej kolejce pauzuje) nasi zawodnicy muszą się skoncentrować i zagrać dobry mecz w najbliższą niedzielę w Pustynach, z miejscowym Orłem. Niedzielny rywal po słabym początku sezonu, w ostatnich trzech meczach zgromadził siedem punktów, a w poprzedniej kolejce drużyna Orła pokonała na wyjeździe Guzikówkę-Koniczynkę 3-1. Czy naszej drużyna uda się przywieźć z meczu wyjazdowego trzy punkty?

Przekonamy się o tym w niedzielę 17 września na stadionie w Pustynach. Mecz rozpocznie się o godz. 11:00. Wyjazd na mecz o godz. 9:45 z rynku w Głowience. Sędziować będą sędziowie z Sanoka: Przemysław Sidor, Wacław Bocoń, Aleksander Kobiałka.