Mecz na szczycie.

• autor: lksglowienka, 2017-09-21 12:24

Przed naszymi seniorami kolejne ligowe spotkanie. W niedzielę 24 września do Głowienki przyjedzie lider rozgrywek - Rotar Węglówka. Będzie to starcie drugiej z pierwszą drużyną ligowych zmagań.

Niedzielny pojedynek między naszą drużyną a Rotarem będzie nie tylko meczem na szczycie rozgrywek klasy "B" - gr. IV, ale również przeciwko sobie zagrają jedyne dotąd niepokonane drużyny tej ligi. Nasza drużyna straciła fotel lidera w ostatniej kolejce głównie przez stratę punktów w ostatniej minucie meczu w Pustynach, ale również dzięki wysokiemu zwycięstwu drużyny z Węglówki u siebie z Guzikówką Krosno 10-2. Liczymy, że po ostatnim remisie nasza drużyna wróci na zwycięski szlak i okaże się lepsza w najciekawszym spotkaniu 7. kolejki klasy "B" - grupy IV.

Mecz pomiędzy LKS-em a Rotarem zostanie rozegrany w niedzielę 24 września o godz. 15:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 14:00. Sędziować będą: Jan Majewski, Sławomir Rak i Paweł Kiszka z Jasła. Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców!!! Wspierajcie naszą drużynę!!!