Młodzicy derbowo z Burzą, juniorzy u siebie z Tęczą.

• autor: lksglowienka, 2017-09-29 09:43

Nasze drużyny młodzieżowe w najbliższy weekend rozegrają kolejne spotkania ligowe. Młodzicy w piątek (29.09) zagrają gminne derby z Burzą Rogi, zaś w sobotę (30.09) juniorzy podejmą Tęczę Zręcin.

Mecz 6. kolejki klasy młodzików pomiędzy Burzą Rogi i LKS Głowienką można określić jako "derby gminy". Obydwu drużynom w tym sezonie nie wiedzie się najlepiej, a piątkowy mecz będzie dla naszej najmłodszej drużyny dobrą okazją na przerwanie złej passy, gdyż nasi zawodnicy przegrali ostatnie 3 mecze. O tym, czy naszej drużynie uda się pokonać w gminnych derbach drużynę z Rogów, przekonamy się w piątek 29 września o godz. 15:30 na stadionie w Rogach. Wyjazd zawodników o godz. 14:30 z rynku w Głowience. Sędziować będzie Radosław Kuszaj.

Juniorzy starsi i juniorzy młodsi naszego klubu podejmą w sobotę 30 września drużyny Tęczy Zręcin. Nasi juniorzy będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią porażkę w Zarzeczu i pokonać niżej notowaną drużynę ze Zręcina. Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy nie zlekceważą przeciwnika i zdobędą trzy punkty. Liczymy również na dobrą postawę naszych juniorów młodszych oraz zainkasowanie trzech punktów. Mecze rozpoczną się o tradycyjnych porach: 11:00 (juniorzy starsi), 13:00 (juniorzy młodsi). Sędziować będą: Damian Buczyński i Maciej Wołek. Zbiórki zawodników na godzinę przed rozpoczęciem meczów.