Młodzieżówka u siebie.

• autor: lksglowienka, 2017-10-12 15:21

W najbliższy piątek i sobotę (13-14.10) nasze drużyny młodzieżowe rozegrają swoje spotkania na własnym stadionie.

Młodzicy wracają na boisko po dwutygodniowej przerwie. W ostatni weekend nasza najmłodsza drużyna miała mierzyć się z Partyzantem Targowiska, jednak ten mecz został przełożony na wtorek 17 października. W ten piątek do Głowienki przyjedzie drużyna młodzików Przełęczy Dukla, zajmująca 4. miejsce w ligowej tabeli. Mecz rozpocznie się o godz. 15:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 14:15.

W sobotę 14 października naszych juniorów starszych i młodszych czekają ciężkie mecze, w którym rywalami będą rówieśnicy z Sobniowa Jasło. Nasi juniorzy starsi po ostatniej niespodziewanej porażce z Gaudium Łężyny, będą się chcieli zrehabilitować i zdobyć 3 punkty. Zwycięstwo dało by naszym powrót na 2. miejsce w tabeli, na którym właśnie jest aktualnie sobotni rywal. Natomiast mecz juniorów młodszych będzie meczem "na szczycie". Jak na razie drużyna Sobniowa przewodzi ligowej stawce z kompletem 18 punktów, zaś nasza drużyna traci do lidera 3 oczka. Mecze rozpoczną się o godz. 11:00 (jun. starsi) i 13:00 (jun. młodsi). Zbiórki zawodników na godzinę przed meczami.

Huragan Jasionka   LKS Głowienka
2018-10-21, 11:00:00